Hakkımızda

KAŞIKÇI DİZAYN

Mimarlık & Mühendislik & İnşaat

Firmamız ağır çelik villa uygulaması üzerine; Mimari Tasarım, Statik Projelendirme, İklimlendirme ve Akıllı Ev Sistemleri Otomasyon Çözümleri, Yapı Müteahhitliği ve uygulama, ilgili kurumlar evrak takip işleri, oturuma hazır vaziyette anahtar teslim villa yapımı hizmeti tek elden sunmak amacıyla kurulmuştur.

Firma kurucuları 10 yılı aşkın sektör tecrübeleriyle Tuğçe KAŞIKÇI – İnşaat Mühendisi & Jeoloji Mühendisi, Sümeyye KAŞIKÇI – Mimar, İbrahim Ethem KAŞIKÇI – Makine Mühendisi olmak üzere KAŞIKÇI Dizayn ailesi olarak alanında uzman teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.

İlk görüşmemizden, proje teslim aşamasına kadar ihtiyacınız olacak her alanda KAŞIKÇI Dizayn ailesi olarak tek muhatap firma ile sonuç üretmekteyiz.

Müşterilerimiz ile yaptığımız tanışma toplantısında firmamız, çelik villa uygulama ve avantajları, müşteri talepleri, beğenileri ve arazi uygulama durumu değerlendirme bilgileri görüşülerek alternatifli mimari proje tasarımları yapılmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda hazırlanan mimari taslak projemiz ve kat planları görsellerimiz beğeniye sunulmaktadır.

Üzerinde yapılacak değerlendirmeye göre son halini alan mimari planlarımız üzerinden proje net bütçe fiyatı çıkarılarak sözleşme yapılmaktadır. Mimari Proje ve Statik Projesi KAŞIKÇI Dizayn firması tarafından çizilen projelerimiz müşteri talebine göre diğer tüm resmi projelendirme işleri, harita ve zemin etüdü işlemeleri firma taahhüdümüze alınarak yine müşteri talebiyle temel beton atım işlemi dahil yapı müteahhitliği Kaşıkçı Dizayn firması tarafından üstlenilerek işin başlangıcından sonuna kadar başka hiçbir kişi veya kurum ile muhatap olmadan, alanında uzman Mimar / Mühendis kadrosuyla müşterilerine kaliteli ve alternatifli çözüm üretme konforunu sağlamaktadır.

Hızlı kurum ve teslimat, ısı ve ses yalıtım avantajı ytong iç ve dış duvarlar, depreme dayanıklı ve uzun ömürlü ağır çelik konstrüksiyon, tüm uygulamanın resmi onaylı ve projeye göre uygulanması, ilk yatırım maliyeti uygun olması, yüksek tavan uygulaması ve bir çok avantajıyla birlikte;

EVİNİZ ÇELİK OLSUN İÇİNİZ RAHAT OLSUN

Kaliteli İşçilik, Kaliteli Malzeme

Süreç Nasıl İşliyor ?

İlk görüşmede müşterilerimizin kendi arsaları üzerinde yapmak istedikleri projenin detaylarını görüşmek, arazilerinin imar durumu bilgileri ile müşterilerimizin isteklerinin karşılaştırılması sonucunda projenin ön detaylarının oluşturulması.

Müşteri ile sözleşme sonrasında Belediyeden mevcut arazi ile ilgili kesinleşmiş imar durumu, plan notları ve arazi kotları gibi bilgilerin toparlanması ve müşterinin tasarım kriterleri doğrultusunda ruhsata uygun projelerinin çizilmesi.

Çizilen projelerin ruhsatlandırma işlemleri gerçekleştikten sonra araziye ve projeye uygun inşaat malzemelerinin tedariğinin gerçekleştirilmesi ve inşaatın başlaması.

Projenin iskanının alınması ve müşteriye teslimi.